ŞİRKET MİSYONU

Şirketler için verimlilik faktörü artık göz ardı edilmeyecek derecede önemlidir. Bu sebepten nasıl ki bakımı iyi yapılmayan, doğru enerji kaynağı kullanılmayan makinelerin verimi düşecek ya da çalışmaz hale gelecekse, çalışanlarında aynı şekilde doğru besinlere ihtiyaçları vardır.

Yaptığımız çalışmalar bize sanayi bölgesinde çalışan kişilerin günlük olarak tüketmesi gereken kalori miktarını alamadığını ve bununda çalışma alanına olumsuz olarak yansıdığını göstermiştir.

Bu durumun nedenleri ise;                        

      Çalışanın öğle yemeğini geçiştirmesi,

      Şirket içerisinde aşçı olmayan biri tarafından yapılan yemeğin yetersiz olması,

      Taze olmayan ürünlerden üretilen, malzeme ayarlaması yapılamayan yemeklerin vb. mide rahatsızlıklarına neden olması,

      Yemek için ucuza kaçılarak içeriği sağlığa uymayan yemekler, gıdalar tüketilmesi vb.

           

            Bütün bunlar verimliliği düşürerek kâr marjlarını azaltacaktır. Şirket için kârlı görünen ucuz malzeme tüketimleri verimsizlik olarak geri dönecek çok daha pahalıya mal olacaktır.

            Yemek yapımı basit görünse de aynı malzeme kullanıldığında bile farklılık gösteren besin ve kalori miktarları vardır. Firmaların bunun haricinde kendi üretimlerini yaptıklarında oluşan çeşitli sorunlarda (ekmeğin geç kalması, yemeğin olmaması, yanması vb.) onlar için ekstra sorundur. Fakat yemek ihtiyacı dışarıdan karşılandığı zaman ve bu konuda profesyonelleşmiş bir şirketle çalışmak sizin kendi işinize daha fazla odaklanarak gereksiz zararlardan kurtulmanızı sağlar.

            Sizlere sunacağımız çözümlerin içinde çalışanların farklı ürün grupları ile beslenerek sağlıklı bir bedene sahip olmasını hedeflemekteyiz.